Toplantı Odası

Yeni Nesil Toplantı Odalarını Keşfedin!

İş hayatının en merkezi noktasında yer alan bir plazada, eşsiz boğaz manzaralı bir odada, gün ışığıyla içinizi açan bir salonda veya parke taşlı sokağıyla şehrin tüm tarihinin ayaklarınızın altına serildiği bir yerde, tam donanımlı modern toplantı odaları sizi bekliyor.

Toplantı odalarını, organizasyonlarınız için ihtiyacınıza uygun düzenlerle saatlik günlük olarak veya projeniz süresi boyunca rezerve edebilirsiniz.

Catering

Ergonomik Çalışma

Flipchart

Hızlı İnternet

Projeksiyon

Ses Sistemi

Toplantı Odası Düzenleri

Board Düzeni

Grup Düzeni

Sınıf Düzeni

Tiyatro Düzeni

U Düzen

Toplantı Odası Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Toplantı odalarını ihtiyacınıza göre saatlik, yarım gün ya da tam gün olarak kiralayabilirsiniz.

Tüm toplantı odalarımızın içerisinde projeksiyon / HD TV, mini ses sistemi, flipchart bulunmaktadır.

Gün boyu süren toplantılarımızda sabahları poğaça, simit, peynir ve bal öğlenleri taze mevsim meyveleri öğleden sonra ise tatlı tuzlu atıştırmalık ikramlarımızla birlikte gün boyu su, çay, kahve ve bitki çayı toplantı salonunuzda bulunuyor. Saatlik ya da yarım gün süren toplantı odası kullanımlarınızda ikramlar toplantının yapıldığı saate göre değişklenlik gösteriyor.

Tüm teknik ekipmanlar ve ikramlar toplantı ücretine dahil.

Tercih ettiğiniz lokasyona ve kişi sayısına göre kiralayacağınız toplantı odalarının gün ışığı ve camlı olması değişkenlik göstermekte.

2 kişiden 250 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz.

Toplantılarınız için ihtiyacınız olan catering hizmetini iş ortaklarımız aracılığıyla dilediğiniz şekilde hizmet verebiliyoruz.

Son haberler ve özel fırsatlar için e bültenimize üye olun